DefiSign Life AED

Stworzony dla każdego

DefiSign Life AED wydaje jasne instrukcje głosowe i jest prosty w użyciu. Stworzony z wysokiej jakości materiałów. Z 10-letnią (!) gwarancją.

DefiSign Life AED: speciaal ontworpen voor iedereen!
Van professionele hulpverlener tot burgerhulpverlener; van baby tot volwassene
 • 10 (!) lat gwarancji

  Nasz defibrylator AED jest stworzony z wysokiej jakości materiałów i komponentów. 10-letnia gwarancja jest więc logicznym następstwem. Jest to unikalna cech w świecie AED.

 • Produkt renomowanego producenta Schiller Medical

  Nasz defibrylator jest wyprodukowany przez szwajcarską firmę Shiller Medical; markę przodującą w świecie aparatury medycznej. Jakość defibrylatora jest odzwierciedleniem wysokich standardów producenta.

 • Prosty w użyciu

  Defibrylator DefiSign LifeAED rozpoczyna swoje działanie już w momencie otwarcia pokrywy. Elektrody są podłączone do defibrylatora (pre-connected). W ten sposób zostają zaoszczędzone cenne sekundy.

 • Długa żywotność elektrod i baterii

  Okres przydatności do użycia elektrod to 2,5 roku. Żywotność baterii to aż 6 lat. Defibrylator sygnalizuje kiedy zbliża się okres wymiany zarówno elektrod i baterii.

 • Wysoka pyło- i wodoodporność

  Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony przed wnikaniem wody i pyłu (IP) defibrylator DeifSign może być przechowywany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Również pomieszczenia takie kuchnia, basen czy hala produkcyjna nie stanowią problemu. Defibrylator Life nadaje się do każdego otoczenia.

 • Wielojęzyczny

  Standardowo dostarczany z trzema językami obsługi do wyboru.

Od ręki gotowy do użycia

Bezpośrednio po otwarciu pokrywy AED, aparat jest gotowy do użycia. Elektrody są podłączone (pre-connected), a defibrylator od razu rozpoczyna wydawanie komend głosowych.

DefiSign Life AED jest od ręki gotowy do użycia
Dobrze widoczne elektrody typu pre-connected.

Oszczędność cennych sekund

“Elektrody są dobrze widoczne i podłączone do defibrylatora. Przylepce elektrod mogą więc szybko umieszczone na klatce piersiowej pacjenta. Defibrylator przystępuje od ręki do następnego kroku w protokole.

Dzięki temu zostają zaoszczędzone cenne sekundy.”

Od dziecka do dorosłego

“Do reanimacji dziecięcej (pacjenci do 25 kg) są przeznaczone specjalne elektrody pediatryczne. Można je przechowywać po spodnie stronie defibrylatora w specjalnej kieszeni. Przy użyciu tych elektrod energia wyładowania zostaje dostosowana do potrzeb małych pacjentów.

W ten sposób istnieje możliwość użycia defibrylatora dla każdej grupy wiekowej pacjentów: od dziecka do dorosłego.”

Elektrody pediatryczne DefiSign Life AED

DefiSign Life AED

Stworzony dla każdego