Uniwersalna Szafka Wewnętrzna DefiSign

DefiSign AED Buitenkast 200

Szafka Wewnętrzna DefiSign jest niezawodną i solidną gablotą z alarmem dźwiękowym do przechowywania AED. Szafka wyposażona jest w międzynarodowe logo ILCOR.

Dzięki zastosowaniu tego znaku oraz rzucającego się w oczy koloru zielonego, szafka jest dobrze rozpoznawalna. Obudowa jest zbudowana z wytrzymałego metalu, który chroni jej zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi. Alarm można w prosty sposób włączyć lub wyłączyć za pomocą przełącznika umieszczonego po wewnętrznej stronie obudowy.

W przypadku gdy alarm jest aktywny i szafka zostanie otworzona, uruchomiona zostaje syrena o mocy 100dB. Szyba w drzwiczkach szafki DefiSign umożliwia sprawdzanie kontrolek stanu defibrylatora AED bez konieczności wyjmowania go. Jednym słowem solidna szafka wewnętrzna z alarmem do zabezpieczenia Państwa AED.

Wybór miejsca

Aby zapewnić jak najlepszy akces potencjalnym użytkownikom do AED, najlepiej jest umieścić Szafkę Wewnętrzną DefiSign w centralnym, łatwo dostępnym punkcie Państw organizacji.

Mocowanie szafki do ściany jest proste i odbywa się z użyciem dwóch wkrętów. Alarm jest zasilany bateriami, a komora szafki nie jest wyposażona w oświetlenie, dzięki czemu nie ma potrzeby podłączania jej do zasilania sieciowego. Ułatwia to montaż szafki i w zasadzie każdy może zamocować w wybranym miejscu.

Uniwersalna Szafka Wewnętrzna DefiSignPunkty sprzedaży

Wymiary

Wymiary wewnętrzne (SxWxG): 36 x 36x 20 cm.
Wymiary drzwiczek: 27 x 32 cm.

Przy zamówieniu Szafki Wewnętrznej DefiSign w pakiecie otrzymują Państwo:

  • Szafkę Wewnętrzną DefiSign Standard
  • Uchwyt

Uwaga! Szafka nadaje się do przechowywania każdego typu AED z wyjątkiem CardiAid.