Szafka Zewnętrzna DefiSign 210

DefiSign AED Buitenkast 200

W asortymencie DefiSign znajduje się między również szafka z zamkiem przeznaczona do montażu na zewnątrz budynku – Szafka Zewnętrzna DefiSign 210. Solidna konstrukcja szafki zapewnia trwałość zachowując przy tym niewielką wagę. W związku z powyższym szafki DefiSign mogą być montowane na każdym rodzaju ściany.

Niezwykle wytrzymała obudowa wykonana jest z tworzywa ABS, a elastyczna pokrywa (drzwiczki) z poliwęglanu. Materiały te są między innymi wykorzystywane w przemyśle samochodowym. I tak na przykład poliwęglan stosowany jest do produkcji świateł samochodowych, ABS natomiast do produkcji amortyzatorów. Szafka Zewnętrzna DefiSign 210 jest dodatkowo wyposażona w element grzewczy regulujący temperaturę w jej wnętrzu, głośny alarm dźwiękowy oraz oświetlenie. W skrócie, Szafka Zewnętrzna DefiSign Standard to kompletna, niezwykle wytrzymała, solidna gablota do przechowywania państwa defibrylatora.

Wybór miejsca

Pomimo iż szafka zewnętrzna DefiSign 210 jest wyposażona w mechanizm wentylacyjny, jest niezwykle ważne aby została zamontowana w dobrze zacienionym miejscu. System wentylacyjny wytrzymuje wysokie temperatury, nie jest to jednak element chłodzący. W związku z tym bezpośrednia ekspozycja szafki na działanie ostrego słońca może negatywnie i znacznie wpłynąć na żywotność baterii zamontowanych w AED. Jest również wysoce prawdopodobne, że żel przewodzący na elektrodach wyschnie, co może spowodować mniej dokładną analizę rytmu pracy serca pacjenta podczas użycia defibrylatora.

Należy więc zwrócić szczególną uwagę na wybór miejsca! W celu uruchomienia elementu chłodzącego, należy podłączyć szafkę do zasilania sieciowego. Jeżeli w obrębie Państwa organizacji nie ma personelu technicznego, doradzamy zlecenie montażu szafki profesjonalnemu instalatorowi.

Funkcje

De DefiSign buitenkast beschikt over een luid auditief alarm van maar liefst 105dB. Deze gaat af wanneer het openen van de kast geforceerd wordt.

Daarnaast is de buitenkast uitgerust met diverse LEDS, waardoor het compartiment waar de AED hangt altijd verlicht is. Deze verlichting wordt gereguleerd door de ingebouwde licht-sensor.

Zoals eerder aangegeven beschikt de DefiSign buitenkast over een ventilatiemechanisme die ervoor zorgt dat de temperatuur onderdrukt wordt.

Daarnaast heeft de kast ook een verwarmingselement, die gekoppeld zit aan een thermometer. Dit verwarmingselement zorgt ervoor dat er een vorstvrijklimaat gehanteerd wordt. Wanneer de temperatuur te ver daalt, zal de verwarming automatisch inschakelen.

Szafka DefiSign Zewnętrzna 210 jest wyposażona w zamek cyfrowy i może zostać otwarta tylko po wpisaniu kodu PIN.

Jest ona dodatkowo wyposażona w głośny alarm dźwiękowy o mocy 105dB. Alarm włącza się automatycznie w przypadku otwarcia z użyciem siły.

Ponadto gablotka posiada wmontowany system diod LED, dzięki czemu komora, w której znajduje się AED jest oświetlona. Wbudowany sensor światła koordynuje diody LED.

Tak jak wspomniano powyżej, szafka DefiSign posiada wbudowany element wentylacyjny, który zapobiega przegrzaniu jej zawartości. Dodatkowo w gablotce znajduje się również element grzewczy połączony z czujnikiem temperatury, zapobiegający niebezpiecznemu spadkowi temperatury. Gdy temperatura się obniża, ogrzewanie włącza się automatycznie.

Szafka Zewnętrzna DefiSign 210Punkty sprzedaży

Wymiary

W = 423 mm, D = 388 mm, G = 201 mm, Waga = 3,5 kg

Gwarancja

Szafka zewnętrzna DefiSign 210 ma 2-letnią gwarancję producenta.

Co znajduje się w zestawie?

  • Szafka zewnętrzna DefiSign AED 210
  • Transformator
  • Instrukcja obsługi

Uwaga: okablowanie i materiały do montażu transformatora nie znajdują się w zestawie.