Szafka Zewnętrzna DefiSign 200

DefiSign AED Buitenkast 200

W asortymencie DefiSign znajduje się między innymi szafka przeznaczona do montażu na zewnątrz budynku – Szafka Zewnętrzna DefiSign Standard. Solidna konstrukcja szafki zapewnia trwałość zachowując przy tym niewielką wagę. W związku z powyższym szafki DefiSign mogą być montowane na każdym rodzaju ściany. Niezwykle wytrzymała obudowa wykonana jest z tworzywa ABS, a elastyczna pokrywa (drzwiczki) z poliwęglanu.

Materiały te są między innymi wykorzystywane w przemyśle samochodowym. I tak na przykład poliwęglan stosowany jest do produkcji świateł samochodowych, ABS natomiast do produkcji amortyzatorów. Szafka Zewnętrzna DefiSign jest dodatkowo wyposażona w element grzewczy regulujący temperaturę w jej wnętrzu, głośny alarm dźwiękowy oraz oświetlenie.

W skrócie, Szafka Zewnętrzna DefiSign Standard to kompletna, niezwykle wytrzymała, solidna gablota do przechowywania państwa defibrylatora.

Wybór miejsca

Pomimo iż szafka zewnętrzna DefiSign jest wyposażona w mechanizm wentylacyjny, jest niezwykle ważne aby została zamontowana w dobrze zacienionym miejscu. System wentylacyjny wytrzymuje wysokie temperatury, nie jest to jednak element chłodzący.

W związku z tym bezpośrednia ekspozycja szafki na działanie ostrego słońca może negatywnie i znacznie wpłynąć na żywotność baterii zamontowanych w AED. Jest również wysoce prawdopodobne, że żel przewodzący na elektrodach wyschnie, co może spowodować mniej dokładną analizę rytmu pracy serca pacjenta podczas użycia defibrylatora.

Należy więc zwrócić szczególną uwagę na wybór miejsca! W celu uruchomienia elementu chłodzącego, należy podłączyć szafkę do zasilania sieciowego. Jeżeli w obrębie Państwa organizacji nie ma personelu technicznego, doradzamy zlecenie montażu szafki profesjonalnemu instalatorowi.

Funkcje

Szafka Zewnętrzna DefiSign wyposażona jest w głośny alarm dźwiękowy o mocy 105dB. Alarm włącza się automatycznie w przypadku otwarcia z użyciem siły. Ponadto gablotka posiada wmontowany system diod LED, dzięki czemu komora, w której znajduje się AED jest oświetlona. Wbudowany sensor światła koordynuje diody LED.

Tak jak wspomniano powyżej, szafka DefiSign posiada wbudowany element wentylacyjny, który zapobiega przegrzaniu jej zawartości. Dodatkowo w gablotce znajduje się również element grzewczy połączony z czujnikiem temperatury, zapobiegający niebezpiecznemu spadkowi temperatury. Gdy temperatura się obniża, ogrzewanie włącza się automatycznie.

Szafka Zewnętrzna DefiSign 200Punkty sprzedaży

Wymiary

W = 423 mm, D = 388 mm, G = 201 mm, Waga = 3,5 kg

Gwarancja

Szafka zewnętrzna DefiSign 200 ma 2-letnią gwarancję producenta.

Co znajduje się w zestawie?

  • Szafka zewnętrzna DefiSign AED 200
  • Transformator
  • Instrukcja obsługi

Uwaga: okablowanie i materiały do montażu transformatora nie znajdują się w zestawie.