Szafka DefiSign 100

DefiSign AED Buitenkast 200

Szafka DefiSign 100 jest solidna, wytrzymała i jednocześnie cechuje się niewielka wagą. Dzięki temu może być ona zamontowana na każdej ścianie. Obudowa szafki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego (ABS), ruchomą pokrywę (drzwiczki) wykonano z poliwęglanu. Oba materiały wykazują bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, są one używane np. w przemyśle samochodowym. I tak na przykład poliwęglan stosowany jest do produkcji świateł samochodowych, ABS natomiast do produkcji amortyzatorów.

Szafka DefiSign 100 jest dodatkowo wyposażona w głośny alarm dźwiękowy oraz oświetlenie. W skrócie jest to solidna szafka, która nadaje się do umieszczenia wewnątrz budynku.

Wybór miejsca

Aby zapewnić jak najlepszy akces potencjalnym użytkownikom do AED, najlepiej jest umieścić Szafkę Wewnętrzną DefiSign 100 w centralnym, łatwo dostępnym punkcie Państw organizacji.

Mocowanie szafki do ściany jest proste i odbywa się z użyciem trzech wkrętów. Po zainstalowaniu dołączonych do zestawu baterii D-cell zostanie uruchomiony alarm i kontrolki stanu. Po poprawnym zainstalowaniu baterii powinna zaświecić się i zacząć migać czerwona dioda. Po umieszczeniu defibrylatora w szafce można zaplombować jej zawartość. Dzięki plombie będą Państwo wiedzieć czy szafka została otwarta.

Funkcje

Szafka Wewnętrzna DefiSign 100 wyposażona jest w głośny alarm dźwiękowy o mocy 105dB. Alarm włącza się automatycznie w przypadku otwarcia z użyciem siły.

Ponadto gablotka posiada wmontowany system diod LED, dzięki czemu komora, w której znajduje się AED jest oświetlona. Wbudowany sensor światła koordynuje diody LED.

Szafka DefiSign 100Punkty sprzedaży

Wymiary

W = 423 mm, D = 388 mm, G = 201 mm, Waga = 3,5 kg

Gwarancja

Szafka wewnętrzna DefiSign 100 ma 2-letnią gwarancję producenta.

Co znajduje się w zestawie?

  • Szafka wewnętrzna DefiSign AED 100
  • Transformator
  • Instrukcja obsługi

Uwaga: okablowanie i materiały do montażu transformatora nie znajdują się w zestawie.